Biznesowy Katalog dla Twojej Strony o Odchudzaniu i Utracie wagi jak i Libido - Gwarancją Stabilnego Wzrostu
PageRank wpisów:
PR 7
0%
PR 6
0%
PR 5
2%
PR 4
5%
PR 3
20%
PR 2
28%
PR 1
20%
PR 0
17%
PR -9
7%
Twoja Reklama
Mocny Katalog Stron http://www.mfirmy.com dzięki któremu szybko zdobędziesz pierwsze miejsce.

Regulamin

Regulamin katalogu "Biznesowy Katalog dla Twojej Strony o Odchudzaniu i Utracie wagi jak i Libido - Gwarancją Stabilnego Wzrostu":

- Płatności za rozpatrzenie oraz wyróżnienie wpisu obsługuje Firma DotPay. Usługa SMS dostępna w sieciach Era, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. - Wysłanie SMS-a nie oznacza automatycznej akceptacji, jeżeli wpis będzie niezgodny z regulaminem nie zostanie on dodany mimo wniesionej opłaty. - W razie problemów z płatnością prosimy o kontakt online1200[at]gmail.com

ďťż

Administratorzy strony katalogstrony.org dokładają wszelkich starań żeby zapewnić jak najwyższą jakość wpisów znajdujących się w naszym katalogu stron. Poza odrzucaniem wpisów z nielegalną treścią szczególną uwagę zwracamy na kopię wpisów, nasz katalog jest stale pozycjonowany dzięki czemu wartość wpisów które znajdują się nim będzie rosła. Nie jest to katalog przy którym musisz się obawiać że dodając wpis nie masz pewności czy za rok w dalszym ciągu będzie się tu znajdował, dodając wpis w naszym katalogu możesz być pewien że pozostanie tu na lata.

Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay